Size Düşen Yaşamın Keyfini Sürmek

Villa

Şehirde müstakil yaşamı yakalamak isteyenler için tasarladığımız villalar, taş ev huzur, konfor, komşuluk ve doğal temalarının bir araya gelmesiyle gerçeğe dönüştürüyoruz ve sizlere yepyeni bir gelecek inşa ediyoruz.

Fabrika İnşaatı

Firmamız anahtar teslim fabrika inşaatı yapmakta olup bir fabrika inşaatının harfiyatından, betonarme işlerine, alt yapı ve dolgu işlerine, saha betonları, cephe kaplamaları, sandviç panel kaplamaları, mekanik, elektrik tesisatları ince işleri dahil A’dan Z’ye bütün imalatlarının yapımı konusunda yatırımcı firmalara destek sağlamaktadır.

Trakya bölgesinde fabrika inşaatı yapan firmalar içerisinde uzman kadrosu ve tecrübesiyle her türlü zorlu projenin üstesinden gelebilecek kapasiteye sahiptir. Bir endüstriyel tesisin tasarımından uygulamalarına her konuda ekonomik ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Konut

Özmir Group İnşaat konut bina ve depoların anahtar teslim ve uygulamalarını içermektedir.

Bunun yanında sosyal tesisler, alt yapı işleri, su depoları, açık ve kapalı otoparklar, her türlü elektrik ve mekanikleri ve inşaat işleri, iç dekorasyonlar Özmir Group tarafından gerçekleştirilir.

Konut inşaatlarında çok büyük bir tecrübeye sahip olan Özmir Group klasik betonarme projelerden, teknolojik çelik binalara ve tünel kalıp sistemlerine kadar bir çok sistem ve teknik kullanarak tecrübesini geliştirmiştir.

Hayalinizdeki Projeyi

BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRELİM